ULNA AB

Besöks- och postadress:
ULNA Förskolor
Kardanvägen 37, Hus 4
461 38 TROLLHÄTTAN






Fakturaadress för leverantörsfaktura:
ULNA AB (förskolans namn)
Kund-id PDC3053 >
FE 595
105 69 STOCKHOLM

E-post för leverantörsfaktura: PDC0000@privatgirot.se

Övrig leverantörsfaktura info: billbox@ulna.se

Kunder, fakturaservice:
Telefontid: Mån-Tors, 10-11
Tel: 0739-88 44 47
E-post: fakturaservice@ulna.se




Löneservice:
E-post: loneservice@ulna.se

Hemsida ULNA Norge:
ulna.no

Hemsida ULNA Tyskland:
ulna-kita.de

Klagomålsrutin

Återkoppling av din och dina barns uppfattningar om vår verksamhet är värdefulla för oss. Om du vill klaga, föreslå förbättringar eller ge beröm kan du vända dig till personalen eller förskolans rektor. Om du inte vill prata med personalen eller rektor eller om du inte tror att de kan lösa ditt problem kan du vända dig till verksamhetschefen på ULNA AB. Du kan använda denna blankett.

Ledning / Administration

Elin Johansson
VD
(+46) 707-66 22 94
elin@ulna.se
Hanna Olofsson
Verksamhetschef
(+46) 739-39 98 31
hanna@ulna.se
Mia Berg
Bitr. Verksamhetschef
(+46) 722-50 36 67
mia@ulna.se
Sara Antic
Ekonomichef
(+46) 739-88 18 70
sara@ulna.se
Anna Boström
Administratör
(+46) 739-88 08 30
anna@ulna.se
Rebecka Olsson
Löneadministratör
(+46) 739-88 82 98
rebecka@ulna.se
Birgitta Andersson
Ekonomihandläggare
(+46) 739-88 44 43
birgitta@ulna.se
Cathrine Andersson
Redovisningsassistent
(+46) 739-80 27 00
cathrine@ulna.se

Frida Carlsson
Löneadministratör
(+46) 735-14 39 67
frida@ulna.se